NAUKA PŁYWANIA

Nasz cel to nauka poprzez zabawę i relacja oparta na silnym zaufaniu między trenerem a dzieckiem. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci, to nasz priorytet,


● W RAFIE prowadzimy zajęcia już od 4 roku życia. Naszym celem jest to aby dziecko zapisane na zajęcia, stale nabywało nowych umiejętności oraz rozwijało się i podnosiło swój poziom zaawansowania,

● Zajęcia trwają 45 min. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, najważniejsze jest to aby dziecko poczuło się bezpiecznie w wodzie. Każde dziecko wymaga innej, mniejszej lub większej uwagi, dlatego też zajęcia są prowadzone z wody, tak długo aż dziecko nie poczuje się komfortowo bez wsparcia trenera na wyciągnięcie ręki.

● Nie zapominamy również o zabawie podczas zajęć, ponieważ każdy mały uczestnik w ferworze zabawy, jest odważniejszy, przekracza swoje granice i łatwiej mu pokonywać wewnętrzne opory lub strach przed czymkolwiek.

● Podczas zajęć wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który zwiększa efektywność zajęć oraz przyczynia się do wzrostu ich atrakcyjności (sprzęt i zabawki wodne przystosowane są dla dzieci, posiadające stosowne atesty).

KONTAKT

Rafał Martynko

tel: 786 699 585

ADRES:

RAFA Akademia Sportu

Ławki 1s

21-400 Łuków

DANE FIRMY:

NIP: 844-225-39-08

REGON: 521309116