KADRA

RAFAŁ MARTYNKO

Założyciel i trener RAFA Akademia Sportu

"Miłość do aktywności i zdrowego stylu życia obudziła we mnie chęć przełożenia jej na płaszczyznę zawodową aby mieć możliwość zarażania innych tą pasją."

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 2011 r. pracuje jako instruktor pływania. Uczy dzieci od 4 roku życia, młodzież,
a także dorosłych. W czasie studiów rozpoczął pracę wychowawcy, instruktora i animatora na obozach sportowych organizowanych dla dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego.

Posiada uprawnienia pozwalające na realizację bezpiecznych
i ciekawych zajęć sportowych: jest instruktorem pływania, instruktorem narciarstwa alpejskiego i trenerem piłki siatkowej. Ukończył certyfikowany kurs młodszego ratownika WOPR. Posiada patent sternika jachtowego i sternika motorowodnego wydany przez Polski Związek Żeglarski. Dla bezpieczeństwa klientów ukończył kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Jego kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie nabyte przez okres ostatniej dekady pozwala mu odpowiedzialnie i profesjonalnie realizować zakres aktywności dostępnych w akademii RAFA.

Klienci oceniają go jako zorganizowanego pedagoga, a umiejętność tworzenia dobrych relacji z młodzieżą oceniają jako wspierającą
w efektywnej pracy z dziećmi.

RAFA współpracuje z doświadczonymi instruktorami i wychowawcami, którzy pełnią rolę opiekunów.

KONTAKT

Rafał Martynko

tel: 786 699 585

ADRES:

RAFA Akademia Sportu

Ławki 1s

21-400 Łuków

DANE FIRMY:

NIP: 844-225-39-08

REGON: 521309116